O NAS

KONCENTRUJEMY SIĘ NA LUDZIACH I ICH POTRZEBACH

KILKA SŁÓW...

Klienci doceniają wysoką jakość naszej pracy i bezgraniczne zaangażowanie w ich przedsięwzięcia. Każdego dnia uczymy się jak być jeszcze lepszym, a opinie naszych Klientów doskonale do tego motywują.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do marketerów szukających agencji reklamowej do wspierania ich wizerunku i generowania sprzedaży, jak i do agencji reklamowych, agencji event marketing service, agencji PR, agencji produkujących materiały POS, drukarni potrzebujących wsparcia przy obsłudze planowanych wydarzeń. Zapewniamy nowoczesne, nieszablonowe i indywidualne podejście do projektu.

PONIŻEJ FIRMY, DLA KTÓRYCH PRACOWALIŚMY


REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW

TVP 3

Referencja


Wyrażamy zadowolenie z podejścia Agencji do naszych projektów promocyjnych, podkreślamy terminowość i odpowiedzialność, a także sprawną komunikację i efektywne rozwiązania.

KOMFORT

Referencja


Agencja zapewniła kompleksową organizację eventów z okazji otwarć naszych salonów firmowych. Planowanie i realizacja odbywa się w przyjaznej atmosferze, zespół doradza, dba o szczegóły oraz znakomicie wywiązuje się z obowiązków.

Synoptis Pharma

Referencja


Ogólnopolska kampania promocyjna została precyzyjnie zaplanowana i rzetelnie zrealizowana. Agencja wykonała pracę w wyznaczonym terminie, wykazując się dużym zaangażowaniem i elastycznością. Rekomenduję agencję jako solidnego partnera.

Mercure Hotels

Referencja


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, gdyż firma wykazuje się terminowością oraz zapewnia rzetelną obsługę, z której zadowolony jest nasz dział sprzedaży.

SIN FORNTERAS

Referencja


Wielokrotna współpraca z ABC Promocji okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Opracowanie kampanii reklamowych przebiegało szybko i sprawnie, widać było w działaniach firmy pełny profesjonalizm.

SUPER-PHARM

Referencja


Projekt został przygotowany i zrealizowany rzetelnie, i co dla nas ważne kompleksowo, na szczeblu ogólnopolskim. Agencja terminowo wywiązała się z zadań, a współpraca przebiegła w znakomitej atmosferze.

ERBUD

Referencja


Jesteśmy zadowoleni z Państwa usług. Takie usługi świadczy niewiele firm z Wrocławia, a nam zależało na kompleksowości i jakości wykonanych usług. Zdecydowalibyśmy się na kolejne zamówienia przy organizacji eventu w obszarach Państwa działalności.